Κάμερα BULLET HWT-B120-M 2MP 2.8mm TVI/AHD/CVI/CVBS HIKVISION/HiWatch
Κάμερα Dome HWT-B120-M 2MP 2.8mm TVI/AHD/CVI/CVBS HIKVISION/HiWatch
1 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
KK342257
Κατηγορίες: Dome / PTZ, Κάμερες
Περιγραφή
Technical Specifications
| Camera | |
| Appearance | Bullet |
| Image Sensor | 2MP CMOS image sensor |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video Frame Rate | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Effective Pixels | 1920 (H) ?1080 (V) |
| Min. illumination | 0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/25 (1/30) s to 1/50,000 s |
| Lens | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm |
| Angle of view | 103° (2.8 mm), 80.7° (3.6 mm), 50.1° (6 mm) |
| Lens Mount | M12 |
| Day & Night | IR cut filter |
| Angle Adjustment | Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 180°, Rotation: 0° to 360° |
| Synchronization | Internal synchronization |
| Material | Metal |
| Menu | |
| BLC | Support |
| Interface | |
| Video Output | 1 Analog HD output |
| General | |
| Power Supply | 12 VDC ±15% |
| Power Consumption | Max. 4 W |
| Protection Level | IP66 |
| IR Range | Up to 20m |
| Dimensions | 165 mm ? 62 mm ? 58 mm (6.50″ ? 2.44″ ? 2.28″) |
| Weight | 400 g (0.88 lb.) |
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,381 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,162 × 0,105 × 0,082 cm |
| Τύπος | Bullet / Κανονάκι |
| Γωνία Φακού | 2,8mm |