Tαινία Αυτοκόλλητη 60L/M SMD 35×28 WW 4.8W/μ IP20 SC-IB-WW-12V
Εξαντλημένο
Επιπλέον πληροφορίες
| Τύπος | Ταινίες LED |
|---|---|
| Χρώμα | 2700K / Θερμό Λευκό |
| Τροφοδοσία - Τάση | 12VDC |
| Ισχύς | 4,8W |