Τροφοδοτικά Switching Πρίζας 220/3-12V/1.5A PSVS-1500
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος:
MS371824
Κατηγορίες: Switching, Τροφοδοτικά
Περιγραφή
Τάση εισόδου: 100-240V AC 50/60Hz
Τάση εξόδου: 3-4,5-5-6-7,5-9-12V DC
Ρεύμα εξόδου: 1500mA max
Κατάλληλο για την: Τροφοδοσία ηλεκτρονικών μικροσυσκευών
Η συσκευασία περιλαμβάνει: 6 DC connectors 3.5×1,35 mm –
5,5×2,1 mm – 5.5×2.5mm – 2.35×0.7mm- 4,0×1,2 mm-2.5mm mono plug κατάλληλα για τις περισσότερες ηλεκτρονικές μικροσυσκευές
Διαστάσεις: 93×45.5×73 mm